Düşler Vadisi dekorasyon

Dekorasyon, iç mekânları mevcut mimariyle geçimli işlev gören bir kişilik oluşturacak biçimde tertip etme sanatıdır. Dekorasyon, yüzey dokusu, bezeme, mobilya, döşemelik kumaş, aydınlatma ve malzeme gibi mevzularla ilgilenir.

Genellikle mevcut binaya yalnızca ufak yapısal müdahalelerde bulunur. Bu uygulamanın tipik misalleri villa, daire, ev, otel ve lokantaların iç mekânlarıdır. İç mekân tasarımı, mekânsal hacme müdahale yoluyla özgün öğe ve mobilyaların yerleştirilmesi ve yüzeylerin işlenmesi yoluyla değişik kimlik ve atmosfere sahip etraflar yaratılmasıyla ilgilenen disiplinler arası bir uygulamadır.

Bu terim mevcut binada çok az yapısal farklılık gerektiren ya da hiç gerektirmeyen projeleri anlatmakta kullanılır ama bunun bir hayli imtiyazı vardır. Mekânın özgün yapısı korunur ve yeni iç mekân onun içine yerleştirilir. Bu çoğunlukla geçici bir uygulamadır ve tipik olarak mağaza, sergi mekânı ve ev projelerine içerir.

Düşler Vadisi dekorasyon İçmimarlık, mevcut binaları yenileme teşebbüsüyle, mevcut boşluklara ve yapılara müteveccih yaklaşımların yine oluşturulmasıyla, binaların yine kullanımıyla ve organizasyonel prensiplerle ilgilenir. İç mekân tasarımı ve mimarlık uygulamaları arasında köprü kurarken çoğunlukla karışık yapısal, etrafsal ve hizmete müteveccih problemlerle uğraşır.

İçmimarlık müzeler, galeriler ve öbür kamusal binalardan bürolara, muhtelif ticari yapılara ve evlere kadar muazzam bir proje yelpazesini kapsar.

Düşler Vadisi dekorasyon firması olarak nasıl çalışıyoruz? 

TASARILAMA

• Fiyatsız olarak konutunuza – iş yerinize gelip banyonuzun miktarlarını alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre planlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe tasarıyı hazırlayıp ayrıntıları ile beraber size önerimizi sunuyoruz.

•Önerimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme tanımlanarak ayrıntıları kapsayan bir kontrat hazırlayıp karşılıklı hakların korunması ismine kontrat hazırlıyoruz. Bu kontratta başlama ve bitiş müddetini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun, mutfağınızın, dairenizin, villanızın evvelki tüm daha önceki malzemesini ve tadilat esnasında çıkan kazı malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

• Elektrik ve sıhhi tesisatını yeni tasarıya göre yeniliyoruz.

• Tanımlanan seramik – fayans ve dekor mahsulleri ile taban ve duvarların kaplama operasyonunu yapıyoruz.

• Tanımlanan banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin pil musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan, taraça, duvar kağıdı, aydınlatma vs gibi mahsullerin kurulumunu yapıyoruz.

• Tadilat sonrası evinizin en ince ayrıntısına kadar genel pakliğini yapıp teslim ediyoruz.

En uygun Yapı olarak neler yapıyoruz ?

İSTANBUL DEKORASYON VİLLA BÜRO TADİLATI

İSTANBUL ANAHTAR TESLİM TADİLAT KONUT TADİLATI

İSTANBUL FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

İSTANBUL KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

İSTANBUL KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

İSTANBUL ELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

İSTANBUL ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

İSTANBUL KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

İSTANBUL STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

İSTANBUL BANYO DEKORASYON

İSTANBUL MUTFAK DEKORASYON

İSTANBUL BÜRO DEKORASYON

İSTANBUL TADİLATÇI

Leave a Reply