Banyo Tadilat Firmaları

Banyo Tadilat fiyatları 

Tadilat Dekorasyon  markası olarak, İstanbul şehir ve ilçesi korumaksızın, Banyo tadilatı ve dekorasyonu işleri her keseye uygun banyo tadilatı maliyet alternatifleri ile hizmet veren bir şirketiz, Sizlere tadilat olarak sunduğumuz ve sunacağımız, Banyo tadilatı görselleri ve maliyet açısından sizlere dayanakçı olmak açısından imalatları kendi bünyemizde toplayarak banyo tadilat maliyet maliyetlerini düşürerek sizlere rakamsız alternatifler sunmaktayız.

Banyo Yenileme Tadilatı Misalleri?

Büyük stil banyolar da yenileme tadilatı içerisine dahil edilen duşa kabin başkalaşımı ehemmiyet talep eden ve bir o kadar dikkat edilmesi gereken tadilat cinsidir. Duşa kabin zemini netlikle yalıtım yapılmalıdır, Aksi takdirde alt komşunuzla müzakere yaşayabilirsiniz. Zeminde daha önceki seramikler sökülüp üstüne ince bir şap ve yalıtım yapılıp yeni seramikler öyle döşenmelidir. Yenileme yapılan banyoda klozet başkalaşımı ve tesisat başkalaşımı hakimiyet yapılıp emin olunmalıdır. Yenilenen banyoda Elektrik tesisatı değişmesi gerekenler ve ilave çekilecek elektrik prizleri yerleri tanımlanıp, İlave veya arttırılacak elektrik tesisat işleri tamamlanmalıdır.

Daha Önceki Banyo Yenileme Nasıl Yapılır?

Banyo tadilatı yapılırken asma tavan ve ışıklandırması banyonun konumuna göre tanımlanıp yapılmalıdır. Yeni nesil banyolarda kullanılan ve en çok arz olan duvara sıfır gömme klozetler hem yer kaplamadığı için minik ve banyolarda ideal bir tercih olmakla birlikte kullanım açısından banyonuza ayrı bir hoşluk katmaktadır. Banyonuza seçtiğiniz, zemin ve duvar kaplamaları için seramik renklerine geçimli azametli bir banyo dolabı ile yenileme tadilat işiniz zevkinize geçimli bir biçimde sonlandırılır. Uygulama yaptığımız banyo tadilat çalışmaları genel olarak kullanılan renkler siyah ve antrasit renkleri ön tasarıya çıkmıştır. Banyo tadilatı maliyetleri olarak basmakalıp bir banyo tadilatının üstünde olması bütçenizi zorlasa dahi görsel olarak harika ve azametli tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

2022 Banyo Tadilatı Yenileme Maliyetleri

Banyo Tadilat Maliyetleri ne kadar 2022 ?

Banyo tadilat maliyetleri ne kadar olduğu hakkında tereddütseniz doğru yerdesiniz. Banyo tadilat maliyetleri banyonun metrekaresine,zemin döşemelerine, emekçilik, malzeme, banyo mobilyalarına göre maliyet farklılık göstermektedir.

Banyonuzda komple tadilat veya kısmi tadilat yaptırmak istiyorsanız ilk olarak banyonuzda ne cins farklılık istiyorsanız ona göre bir karar vermeniz gerekiyor. Evvelki yazılarımızda konut tadilat maliyetleri ve komple mutfak tadilatı maliyetlerine değindik isterseniz bakabilirsiniz.

İşletmemizden Konutlarınıza Keşif arzından bulunabilirsiniz. Komple Banyo Tadilat Hizmetimizden %15 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!.

Komple Banyo tadilatında neler yapılıyor ?

Molozların atılması

Kazının atılması

Mevcut bulunan daha önceki fayansların sökülmesi

Elektrik Tesisatı ve Su tesisatı yenilenmesi

Sıhhi Tesisat

Duşakabin,banyo dolapları kurulumu

Klozet yapılması

Havlupan yapılması

Banyo Tadilat Çalışmalarımız

İçindekiler

Aktüel Banyo Tadilat Maliyetleri ne kadar ?

Banyo Tadilat Maliyet Hesaplama

Kısmi Banyo Tadilatı

Müessesesel İşletme Garantisi

İstanbul Banyo Tadilat Maliyetleri

6 metrekare banyo tadilat maliyeti

Banyo tadilatı kaç gün sürer

Aktüel Banyo Tadilat Maliyetleri ne kadar ?

Banyo tadilat maliyetleri malzemenin niteliği, emekçilik, tesisat gibi etmenlere göre tanımlanır. Alttaki tablo vasati bir komple banyo tadilat fiyatlarını kapsıyor.

Banyo Metrekare Malzeme Emekçilik Toplam Maliyet

5M2 12.000 TL                        6.000 TL                 18.000 TL

6M2 14.000 TL                        6.500 TL                 20.500 TL

7M2 17.500 TL                         7.000 TL                   24.500 TL

8M2 20.000 TL                           8.000 TL                 28.000 TL

 9M2 21.000 TL                            8.500 TL            29.500 TL

10M2 24.000 TL                       10.000 TL           34.000 TL

Banyo Tadilat Maliyet Hesaplama

Banyo tadilat maliyet hesaplaması yapılırken banyonuzun metrekaresine göre hesaplanır. Maliyet hesaplamanız şu biçimdedir :

Misalin 5 metrekare banyonuz var banyonuza fayans döşeme yaptırmak istiyorsunuz ve fayans metrekare maliyeti ise 150 TL bu gidişatta 150×5 = 750 TL bu biçimde banyo maliyet hesaplama yapabilirsiniz.

Banyo yenileme maliyetleriniz için ekonomik banyo tadilat kutularımız bulunmaktadır. Siz konut sahiplerine daha uygun maliyetli olması için bu paketimizden faydalanabilirsiniz. Koli içeriğinde bir çok imalat,uygulama ve nitelikli malzemeler içermektedir.

Kısmi Banyo Tadilatı

Banyonuzun bir kısmını değiştirmek istiyorsanız kısmi banyo tadilat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kısmi banyo tadilat yenilenmesini istediğiniz yeri sizlere en uygun maliyet ve iş tasarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Müessesesel İşletme Garantisi

Tüm tadilat ve dekorasyon işlerimizde alıcılarımıza işletme garantisi sunuyoruz. Tadilat yapılacak alana A’dan Z’ye neler yapılacak ise tadilat kontratında yer alıyor.

Banyo tadilatı çalışmalarımızdan görüntüler :

İstanbul Banyo Tadilat Maliyetleri

Şirketimiz İstanbul merkezli olduğu için banyo tadilat maliyetleri hizmet verdiğimiz bölgelerde yaptığımız komple banyo tadilat maliyet ortalamasıdır. İstanbul banyo tadilatı işletmeleri çok fazladır. Fakat ucuza kaçarak banyolarına hasar veriyor çokça alıcıya tanık olduk banyonuza yapacağınız farklılıklarda müessesesel bir işletme ile çalışmanız sizler için garanti olur. İşletmemizden yapacağınız banyo tadilatlarında 5 senelik iş garantisiEmekçilik ve Malzeme Garantisi veriyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

6 metrekare banyo tadilat maliyeti

6 metrekare’ye sahip bir komple banyo tadilatı vasati Malzeme + emekçilik olarak 20 bin TL maliyetleri arasındadır.

Banyo tadilatı kaç gün sürer

Vasati bir komple banyo tadilatı en erken 7 gün içerisinde bitirilir. Fakat yapılacak işe göre maksimum 2 hafta sürer.